21
nov
Kurzy v LV, NR, TT - starostlivosť o vaše telo

žiadne komentáre

Vaše telo je vaším Božím chrámom a prvým milovaným domovom vášho dieťatka. Ak ste ho doteraz takto nepoznali, je najvyšší čas...

Pozývame vás na ďalšie zo sérií stretnutí tehotných i netehotných žien a ich partnerov. 

Tešíme sa na vás v troch mestách v troch dňoch:
21.11. - Levice - Materské centrum Medulienka, Hollého 9
22.11. - Nitra - Materské centrum Klokanček, 
23.11. - Trnava - Naša čarovňa, Šrobárova 1

vždy od 15:30 do 18:30

Cena je 8 eur.
Registrujte sa priamo na stránke Pôrod v láske v správach.
Registrácia nie je povinná, avšak uľahčí nám prípravu. Ak si želáte objednať viac raw pochúťok, určite píšte pár dní vopred. 

Téma novembrového stretnutia:

Starostlivosť o vaše telo v tehotenstve a po pôrode
- masáže
- pravidelná telesná aktivita
- ako sa starať o pokožku, o vlasy, zuby
- čomu sa vyhýbať
- ako sa už v tehotenstve "dotýkať" bábätka

Stretnutím vás opäť povedie trojica lektoriek:

S Deniskou sa ponoríte do krátkej meditácie a zaspievate vašim detičkám a dušičkám krásne mantry. Deni ako sprievodkyňa tehotenstvom a pôrodom bude viesť celé stretnutie v pokojných rozhovoroch o vašich otázkach a témach.
Tiež má pre vás pripravené malé tvorivé prekvapenie.
Prineste si preto farby na telo :) ♥ 

Zuzka vás povedie jogovým dychom a zvedomovaním si vášho tela v každom momente, čo je nesmierne dôležitá zručnosť, ktorá vám prinesie svoje ovocie počas pôrodu :)

Budeme samozrejme opäť ochutnávať úžasné raw výtvory našej Bašky, ktoré budú aj na predaj, preto sa pripravte a nešetrite, jej koláčikom sa nedá odolať :)


Naše pozvanie prijala aj Zdenka, svkelá žienka, mamina, profesionálna masérka, ktorá sa po mnohých skúsenostiach vybrala svojou vlastnou cestou masáží, kde zohľadňuje celkové zdravie celého tela i duše. Posledné roky sa venuje aj masážam tehotných žien a na našom stretnutí vás naučí, ako sa vy samé môžete o seba starať, ako môžete do masáží zapojiť svojich partnerov či svoje deti a takto sa spolu prepájať v príjemných chvíľach pohody a lásky ♥Vaši partneri sú viac než vítaní, detičky samozrejme môžete zobrať so sebou, avšak, prosím, zabezpečte im opateru, aby ste sa vy mohli plne sústrediť na všetky činnosti. Budete potrebovať čas pre seba :)

Tešíme sa na vás, ak som na niečo zabudla alebo máte iné otázky, píšte, prosím, priamo na fb @porodvlaske do správy alebo mailom, ktorý nájdete v kontakte.

Napísať komentár

Napíšte do políčka posledné písmeno slova btjmk