O mne

Drahí návštevníci,

vitajte na virtuálnych stránkach o pôrode v láske. O láske, ktorá je tu pred naším počatím a vyživuje nás v tele našej matky. Do ktorej sa rodíme a sme ňou vedení celým ďalším životom, aby sme ho na konci cesty opäť v láske opustili.

Volám sa Denisa Urbanová a niektorí priatelia ma volajú mojím duchovným menom Ujjvala (Udžvala). Som matka štyroch detí, intuitívna speváčka a sprievodkyňa tehotenstvom, pôrodom, dojčením, rodičovstvom i smrťou. Ženám sa venujem od roku 2000 pôvodne ako poradkyňa pri dojčení, neskôr zakladateľka materského centra, kde som viedla ženské kruhy a skupiny, vzdelávala sa ďalej ako lektorka detských masáží a dula. Pracujem samostatne svojou vlastnou cestou, pričom používam spev a intuitívne vedené rozhovory ako hlavné pracovné prostriedky. Prednášam na festivaloch a v rôznych komunitných centrách. Spievam pri pôrodoch, tvorím intuitívne piesne a vediem skupinové spievanie mantier a intuitívnych spevov a spevácke workshopy.

"Pôrod v láske" sa zrodil v láske, z Božej milosti, s podporou niekoľkých dúl, aby naplnil svoje poslanie – prebúdzať nás k citlivosti, vnímavosti, sebapoznaniu a zodpovednosti, k vedomému rozhodovaniu sa. Trpezlivo, v dôvere a láske otvoriť naše mysle a srdcia.

Okrem individuálnych osobných stretnutí a konzultácií som prizvala na spoluprácu moje milé priateľky, lektorky jogy a zdravej výživy a spoločne sme v roku 2017 odštartovali projekt "Pôrod v láske" vo viacerých mestách na Slovensku. Je to projekt  pravidelných stretnutí žien a ich partnerov v kruhu so skúsenými lektorkami. Sú to veľmi netradičné a krásne predpôrodné kurzy, kde sa nájde úplne každý, aj ženy pred otehotnením, aj ženy po pôrode, aj muži či starí rodičia...

Na tomto odkaze nájdete podrobné informácie o stretnutiach a lektorky, ktoré so mnou spolupracujú:

http://porodvlaske.sk/sk/porod-v-laske