7
apr
Láska, potencia, zrodenie

žiadne komentáre

Prednáška - PRÍPRAVA MUŽA na nové pole skúseností v láske, sexualite, oddanosti a v intuícii, bez premýšľania, ako aj novej sily plnej radosti a slobodnej kreativity.

Prečo má byť muž senzitívny k (tehotnej) žene? Až do pôrodu je dieťa pre otca neviditeľné, často aj necítiteľné. Ako sa môže muž podieľať na tomto zázraku a stvorení? Ako môže nastávajúci otec sprevádzať svoju milovanú ženu jej tehotenstvom až po rodičovstvo – v jednote s prírodou?

Narodený ako chlapci sa všetci postupne staneme mužmi a aktom lásky sa prirodzene stávame otcami. Akým spôsobom a prečo by sa muži mali pripravovať na to, aby sa stali pravdivo milujúcimi mužmi a citlivými otcami ?

- Ako prvé musíme nájsť svoje prirodzené ja oslobodené od konceptov mysle a zbaviť sa bremena tlakov (založených na únave) v našom tele.

- Potom sa náš dych môže stať oveľa hlbšie zacieleným a orientovaným do "hara" (bod životnej energie pod pupkom) Cez hara muž získava citlivosť a schopnosť kontaktovať svoju vrodenú prirodzenosť a intuitívne komunikovať s (tehotnou ) ženou a jej bábätkom.

- V tomto momente nastáva dôvera v múdrosť srdca a prírodu a opomenutie obmedzenosti jeho myšlienok.

Žena má 9 intenzívnych mesiacov s plodom v jej vnútri na to, aby sa pripravila na pôrod a materstvo. Na to, aby bol muž schopný pripojiť sa na tento stupeň prirodzenej citlivosti a dôvery, odovzáva sa (božskému) ženskému aspektu a objavuje svoju pravdivú prirodzenosť bez konania / myslenia. Ako môže podporiť svoju ženu v krásnom, dôvernom a prirodzenom tehotenstve a intímnom pôrode plnom radosti ? Ako viesť podvedomie súrodencov (brat / sestra) a ako neuviaznuť v žiarlivosti?

 

KDE: Yoga House, Goethe Institut, Bratislava http://www.yogahouse.sk

KEDY: 7.4.2017 Piatok

ČAS: 18:00 - 21:00

CENA: 17,50 eur

REGISTRÁCIA: https://goo.gl/forms/uWigLmH8QkjKTRpF3

INFO: Aj ženy su vítané.

Prednáška bude v Aj s prekladom do Svk.

Čítajte a zdieľajte udalosť aj na facebooku https://www.facebook.com/events/1238356669591609/ 

 

Umelecké dielo od Sista`s Art http://www.sistasart.it 

Udalosti - Tagy : nič


Napísať komentár

Napíšte do políčka druhé písmeno slova gotc