Gioia Albano

žiadne komentáre

Je pre mňa veľkým potešením predstaviť vám Gioiu Albano, taliansku autorku nádherných tehotenských, materských a rodinných obrazov.

"Som Gioia Albano, talianska umelkyňa žijúca v južnom Francúzsku. Bola som vždy umelkyňou, hoci môj život sa tak často nejavil. 
Mojím hlavným zdrojom inšpirácie boli vždy ženy počnúc mnou a mojím príbehom alebo iných, nepoznaných a vzdialených. Ženská božská podstata, fyzická a duchovná krása, pravdivé fyzické telo, pôvab a materstvo: možnosť vyjadriť sa cez obrazy je pre mňa nekonečná. Hoci som bola vždy kreatívna a napriek umeleckej škole, bolo to vďaka mojim skúsenostiam ako matky, že som sa mohla opäť vrátiť k maľovaniu po rokoch v nedostatku sebavedomia. Božská moc kreativity sa navrátila do svojej sily. Preto sa rada nazývam: matka troch detí a mnohých obrazov."

Viete... kedykoľvek vyhľadávam nejaké tehotenské/pôrodné/materské maľby na internete, Gioia je tam... jej prekrásne obrazy ma napĺňajú radosťou a nehou, ich jemné farby a tvary... A ako matka, moje telo spoznáva všetko, na čo sa moje oči pozerajú. A ešte aj teraz, po mnohých rokoch, mi pripomína moje vlastné tehotenstvo, moje vlastné dojčenie... 

Keď hľadám lásku a radosť v prežívaní materstva alebo mužsko ženských vzťahov, vyhľadám Gioiu. 

Navštívte Gioiu na jej webových stránkach albanogioia.com

Užívajte si jej jemnosť, lásku - jej obrazy sú ako matkina náruč :)

Pôrod v hudbe

Objatie vyššieho zázraku

Bohyne pôrodu

Zo vody do vody

Narodené v obaloch

Rodina v pôrode

Pokojné dojčenie

Emma a le Albicoccole

Tancujúca rodina v trojici

Umelecké diela od Gioia Albano http://albanogioia.com

Napísať komentár

Napíšte do políčka prvé písmeno slova iehsku