26
máj
Dar života

žiadne komentáre

Víkendový seminár pre ženy a mužov v spolupráci s "cestou vedomého života" a školou "dve ruky" plný hravosti, preciťovania a lásky. 

Zbehlo sa to všetko tak náhle...

Veroniku som spoznala pred pár rokmi v škole Dve ruky na festivale Radisdeťmi počas prednášky, v ktorej som hovorila otvorene o pôrode a smrti. Neskôr sme na túto tému viedli dlhý rozhovor a raz mi zatelefonovala s tým, že má sen uskutočniť seminár, na ktorom by „ma rada mala“. Aj teraz sa usmievam, ako sa to potom ešte veľmi dlho dialo, kým sa to naozaj uskutočnilo; čím všetkým sme museli vo svojich osobných životoch prejsť, aby sme mohli vytvoriť tento láskavý priestor pre vedomý rast muža a ženy ako šťastnej slobodnej bytosti a milujúceho vedomého partnera a rodiča.

Pozývame vás na náš prvý spoločný seminár Dar života.

26. - 28.mája 2017

Od stretnutia dvoch k vedeniu detí

-vedomé počatie

-prirodzené tehotenstvo a pôrod

-bábätko - čistá duša, nové telo

-zvedomovanie mužskej a ženskej energie, cvičenia duše aj tela

-tréning vedomého konania

-OM Chanting, spievanie mantier

 

miesto:

Škola Dve ruky

Magurská 16

Banská Bystrica

http://www.kurzydveruky.sk/products/dar-zivota-26-28-maj/

 

odporúčaná hodnota semináru 50,-/os.(deti zdarma)

cena za stravu 9,-/os./deň

 

Tieto ceny pre nás znamenajú zázemie, radosť a pokojné sústredenie sa na našu ďalšiu prácu pre vás. Ak žijete vo finančnej hojnosti a cítite vyššiu hodnotu našej práce, vďačne prijmeme vašu odmenu. Ak by však cena mala byť skutočne vašou jedinou prekážkou zúčastniť sa seminára, napíšte nám, určite nájdeme spôsob pomoci pre každého z vás napríklad formou bartru – výmeny za váš produkt alebo službu. Vaše návrhy, otázky a prosby uveďte, prosím, pri emailovej komunikácii o rezervovaní účasti na seminári.

Počet účastníkov je limitovaný ubytovacou kapacitou, preto vám odporúčame vopred sa prihlásiť na cestavedomehocloveka@gmail.com alebo 0907294743 alebo tu: kontakt

Ubytovanie bude priamo v škole (vlastná karimatka a spacák) - zadarmo 
alebo v blízkom internáte, info tu: https://www.sosbanbb.sk/-kontakt

 

Lektori:

Ujjvala (Udžvala Denisa Urbanová):

je matka štyroch detí, intuitívna speváčka a sprievodkyňa tehotenstvom, pôrodom, dojčením, rodičovstvom i smrťou. Ženám sa venuje od roku 2000 pôvodne ako poradkyňa pri dojčení, neskôr zakladateľka materského centra, kde viedla ženské kruhy a skupiny, vzdelávala sa ďalej ako lektorka detských masáží a dula. Pracuje samostatne svojou vlastnou cestou. Sprevádza hlavne formou citlivých intuitívnych rozhovorov. V intímnom bezpečnom prostredí vás prevedie a podporí na vašej vlastnej vnútornej ceste. Pomôže vám ujasniť si vašu podstatu a konať v súlade so sebou. Prednáša o prirodzenom pôrode zážitkovo, vtipne a pravdivo, s množstvom príbehov. Učí ľudí liečiť sa a pomáhať si spevom, spieva pri pôrodoch, tvorí intuitívne piesne a vedie OM Chanting, skupinové spievanie mantier a spevácke workshopy.

Veronika Pisárová:

Veronika, matka 4 krásnych dušičiek, sa posledné roky (cca.5) venuje hľadaniu všestrannej sebestačnosti, osobnému duchovnému rozvoju a návratu k vedomému konaniu vo všetkých sférach života. Cíti potrebu zdielať a vymienať si myšlienky, ktoré pomáhajú ľudom na ceste k slobodnému a štastnému životu. Verí v jednotu všetkých bytostí a energií, ktoré tvoria podstatu bytia a hlavne od určitej chvíle miluje život so všetkým, čo prináša. Jej rozprávanie je sám život a smrť v ich každodennej podobe, len akoby s titulkami, s pochopením a prijatím udalostí tak, ako sú. Okrem zdieľania nadobudnutej múdrosti prináša cvičenia na tréning vedomého konania pre jednotlivcov aj v pároch.

Jožo Pisár:

Jožko cítil volanie cesty vedomého života už od detstva, no až v rannej dospelosti sa mu podarilo na ňu skutočne vykročiť a začať sa prehrabávať hlbinami svojho JA. Na tejto ceste sa mnohé učí z kníh, bojových umení, remesiel a ľudských stretnutí. Spoznáva bolestivé odstraňovanie dohôd, budovanie prirodzenej sebalásky, tvorbu harmonického vzťahu a vytváranie rodičovských väzieb. Svojej žene Veronike pomohol priviesť na svet ich spoločnú dcérku pri domácom pôrode. V súčastnosti sa na svojej životnej púti venuje práci s drevom, sebapoznaniu cez ruské bojové umenia a zdieľaniu múdrosti s inými mužmi.

 

Program:

piatok večer:

18:00 – začíname večerou, dovtedy sa ubytujte a poobzerajte :) 

19:00 – úvodný kruh - predstavenie lektorov, čím sú a čo ponúkajú počas semináru 

20:00 – OM Chanting – prastará liečivá védická technika, ktorou sa zharmonizujeme navzájom a s priestorom a spoločne požehnáme celému semináru

- po ňom spoločná meditácia svetla pre Matku Zem (pár minút)

 

sobota: 

07:00 – tréning vedomého života (cvičenia duše a tela na správne uchopenie vedomého konania; ak nebude pršať - vonku za školou)

08:30 – 09:30 raňajky

09:30 – 12:30 rozhovory o vedomom počatí, tehotenstve a pôrode v láske

12:30 – 13:30 dobrodružstvo (muži bojujú, ženy pozorujú)

13:30 – 15:00 obed a oddych

15:00 – 18:30 priestor pre naše témy, diskusia, rozhovory

18:30 – 19:30 večera

19:30 – spievanie mantier – uvoľníme myseľ a budeme už len preciťovať lásku

 

nedeľa: 

07:00 – ženský kruh, muži von 

09:00 – 09:45 raňajky

10:00 – 12:30 bábätko - čistá duša a nové telo 

12:45 – 13:30 dobrodružstvo(muži bojujú, hrajú sa a ženy pozorujú)

13:30 – obed

14:15 – 16:15 Otvorená dielna, naladíme sa všetci a téma sa otvorí

16:30 – záverečný kruh

Napísať komentár

Napíšte do políčka druhé písmeno slova jnzuj