Arna Bartz

žiadne komentáre

Neuveriteľná životná energia, ktorú Arna vkladá do všetkého, čoho sa dotkne, prúdi z jej obrazov ako láva zo sopky. Vojdite do Umenia kundaliní. 

Arna Baartz je obdivuhodne produktívna austrálska intuitívna umelkyňa, fascinovaná životom, ktorý inšpiruje jej tvorbu. Maliarka, poetka, aktivistka a matka ôsmych úžasných detí. Arna je tiež zakladateľkou vzdelávacieho I AM programu pre domácnosti, školy, komunity a firmy. Je jednou zo žien, pri ktorých sa zastavíte a pýtate sa: "Kedy to všetko robí? Ako to stíha?". Arna vás presvedčí o nesmiernom ľudskom potenciáli, ktorý v sebe všetci máme, pozdvihne a podporí vás len tým, že tu je. 

Takto sa to udialo aj mne - keď som to najviac potrebovala, prišla podpora až z druhej strany pologule. V tom čase som pracovala na fotovideu k mojej piesni "Angelic", ktorú som chcela venovať všetkým, ktorí stratili dieťatko, či v brušku, alebo po pôrode. Vôbec mi to nešlo ľahko a strácala som chuť, sebadôveru, pocit, že to má význam... Brázdila som internet a netuším ako, našla som Arnu, poslala jej moju pieseň a prosbu o maľbu s touto témou. Jej odpoveď prišla rýchlo, Arna bola nadšená a chcela vedieť viac. O 6 dní som dostala mail s nádhernou maľbou "Trúchlenie" s popisom: toto som namaľovala včera!  Tá rýchlosť, nesmierna energia a radosť sa preniesli z Austrálie až do môjho bytu. Nielen to, Arna ma priateľsky s láskou podporila a povzbudila v niekoľkých mailoch, doslova ma nakopla. Žena, ktorú som nikdy nestretla, nikdy sme sa nepoznali (ani nás nikto známy nezoznámil :)) A hoci sa video nikdy neudialo, nakopnutie zafungovalo a možno aj táto stránka je tu vďaka tejto udalosti :) 

Jej životné dielo nájdete pod názvom Art of Kundalini - Umenie kundaliní. http://www.artofkundalini.com

Pozývam vás teraz na prehliadku malého zlomku diel venovaných tehotnej žene. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tu je spomínaná maľba "Trúchlenie"

Umelecké diela od Arna Baartz http://www.artofkundalini.com

Napísať komentár

Napíšte do políčka druhé písmeno slova kdtr