Annelie Solis

žiadne komentáre

28 ročná umelkyňa z Trinidad z Koloráda. Annelie sa ku mne dostala úplne magicky s jej obrazom Mistyrius.

Jedného dňa nám náš drahý priateľ, ktorý dizajnoval stránky Lovebirth, napísal správu, že štruktúra webu je pripravená a môžeme na ňom začať pracovať. S veľkou radosťou a vzrušením som otvorila stránku a tam … dve (tri) veľké oči na mňa pozerali tým najhlbším pohľadom a pozývali ma do nového sveta v novom vesmíre. Bola som týmto obrázkom tak očarená, že som sa ani nedokázala sústrediť na našu stránku. Okamžite som vyhľadala Annelie na webe a tam sa mi ten vesmír otvoril s takou láskou a oddanosťou… Bola som „doma“ s milovanou rodinou. Pri čítaní skúseností jej mladého života som cítila len radosť a dojatie.

Annelie je tu pre nás, aby sme precítili jednotu s celkom, aby sme cítili našu vnútornú silu a Božstvo v nás. Netreba viac slov, len otvorte svoje srdcia jej posolstvu :)

„Začala som maľovať veci, ktoré boli pre mňa krásne a posvätné: ľudí zdobených ako kráľovné a králi, bohyne a bohovia. Stelesnenie božstva a prírody. Kultúry z celého sveta. Pohyb a tanec. Domorodé kmene a ich múdrosť. Hviezdy. Začala som skúmať symbolizmus ako nástroj prepojenia sa s podvedomím.

Moje umenie vychádza z radostnej lásky a vďačnosti zo samotného stvorenia a môj zámer, moje posolstvo je oživiť ľudského ducha a vzbudiť oslavu života, ktorým je krása a božstvo.“

Annelie na webe: anneliesolis.com

očakávané dieťa

 

matka

 

dieťa vidí

 

deti z kmeňa Gaia

 

mistyrius

 

božská záhada karety obrovskej

Umelecké diela od Annelie Solis, http://www.anneliesolis.com

Napísať komentár

Napíšte do políčka prvé písmeno slova hhlb